5 Ağustos 2009 Çarşamba

Fatoş: Merhaba Savaş Bey

Nasılsınız ? Günlerdir fikregelenler.com'a hep yeni yazı umuduyla giriyorum: yaşasın bugün yeni yazı var. Çok mutluyum. Kızmıyorum size neden yeni yazı yok diye ama ben de okurunuz olarak yeni yazı olunca çok seviniyorum; tıpkı küçük çocuklar gibi.

Okurlarınızdan biri üzüntüleriniz olduğundan eminim demiş ya...Herkes gibi sizin de üzüntüleriniz , mutsuzluklarınız , sıkıntılarınız ve yolunda gitmeyen bir takım sorunlarınız olabilir tabiki. İnsanız sonuçta üzüntü de mutluluk ta , sıkıntı da bizler için..

Bugüne kadar inanın ben de "hiç bir üzüntünüz , sorununuz var mı?" diye sormadım ve soramadım da .düşündüm tabi ki vardır mutlaka dedim ama siz de bahsetmeyince ben de özelinize hiç girmek istemedim.Msn konuşmalarınızda gayet mutlusunuz ya da hissettirmiyorsunuz biz okurlarınıza. Ben sizin hep mutlu , huzurlu , üzüntülerden uzak , sağlıklı hayat dolu olmanızı diliyorum Rabbimden. Okurlarınızla aranızda oluşturduğunuz köprü o kadar sağlam ki hiç bir kuvvetin bu köprüyü yıkamayacağına eminim ben. Siz neşe dağıtmaya devam edin . Duygusallığınızdan da birşey kaybetmeyeceğinize eminim.

Siz benim sıkıntılı anlarımda, mutsuz olduğum zamanlarda beni hep dinlediniz. İnternetten ve yeri geldi telefonla konuştuk.Benim için özel olan kişiler listemdesiniz siz de. Bu listeye kolay kolay herkesi dahil etmem ben. Bana destek olduğunuz için çok teşekkür ediyorum Savaş Bey. Sizin de üzüntünüz , derdiniz olduğunda paylaşmak isterseniz ben de sizi her zaman dinlemeye hazırım. Hayat güzel, yaşamaya değer ... Değerli insanlarla hele bir de sen de değerliysen dostların için gerisi boş..

Güzel bir gün diliyorum size. Güneş; her sabah yeni umutlarla ve güzel yazılarınıza ilham kaynağı olarak doğsun.....

Saygılarımla

Fatoş

-----------------------

SAVAŞ ŞENEL KİTAPLARI

AZ ACILI VE KALICI İNGİLİZCE-YABANCI DİL ÖĞRENMEK İÇİN PÜF NOKTALARI
Kitabın Tanıtım Yazısı
Kitabın Facebook sayfası
Kitabı buradan satın alabilirsiniz: Kitapyurdu.com

(Kitabı İmzalı Edinmek İsterseniz Bize Yazınız: savassenel@gmail.com)

ÇAY SAATİ İÇİN HAFİF YAZILAR


(Kitabı İmzalı Edinmek İsterseniz Bize Yazınız: savassenel@gmail.com)
(Kitabı İmzalı Edinmek İsterseniz Bize Yazınız: savassenel@gmail.com)
-------------------

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder